Lajme

November 15, 2023

Bashkohuni me Konsensusin 2024: Ngjarja përfundimtare e kriptove

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherNikos PapadopoulosResearcher

Consensus 2024 është ngjarja vjetore e shumëpritur e CoinDesk që shërben si një mbledhje për komunitetet e kriptos, blockchain dhe Web3. Kjo ngjarje, e cila ka shumë vite që zhvillohet, njihet për ndikimin e saj me ndikim në industri. Ai bashkon ekspertë, entuziastë dhe novatorë nga të gjitha anët e botës së kriptove.

Bashkohuni me Konsensusin 2024: Ngjarja përfundimtare e kriptove

Nëse jeni të interesuar të mësoni më shumë rreth tendencave, zhvillimeve dhe mundësive më të fundit në hapësirën e kriptove, Consensus 2024 është vendi ku duhet të jeni. Duke marrë pjesë në këtë ngjarje, do të keni mundësinë të lidheni me liderët e industrisë, të fitoni njohuri të vlefshme dhe të zbuloni mundësi të reja.

Për të marrë pjesë në Consensus 2024, thjesht shkoni te consensus.coindesk.com dhe regjistrohuni për ngjarjen. Mos e humbisni këtë mbledhje kryesore të komuniteteve kripto, blockchain dhe Web3. Siguro lejen tënde tani!

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi
undefined is not available in your country. Please try:

Të rejat e fundit

Shibarium: Komunitet i lulëzuar, rritje mbresëlënëse dhe rritje e shkallës së djegies së SHIB
2024-02-16

Shibarium: Komunitet i lulëzuar, rritje mbresëlënëse dhe rritje e shkallës së djegies së SHIB

Lajme