Lajme

October 31, 2023

Celestia: Nisja Native Token me vlerë 3,1 miliardë dollarë dhe Airdrop për adoptuesit e hershëm

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherNikos PapadopoulosResearcher

Prezantimi

Celestia, një rrjet i decentralizuar, është vendosur të lançojë token e saj origjinal me një furnizim total prej 1 miliard. Kjo e vendos vlerën e tij plotësisht të holluar në 3.1 miliardë dollarë, bazuar në çmimin e së ardhmes.

Celestia: Nisja Native Token me vlerë 3,1 miliardë dollarë dhe Airdrop për adoptuesit e hershëm

Airdrop për adoptuesit e hershëm

Si pjesë e strategjisë së saj të lançimit, Celestia planifikon të lëshojë 60 milionë token për adoptuesit e hershëm. Megjithatë, aktualisht është e paqartë se sa nga furnizimi total i mbetur do të qarkullojë pas lëshimit.

konkluzioni

Shenja amtare e Celestia ka potencial të rëndësishëm në hapësirën e rrjetit të decentralizuar. Me një furnizim total prej 1 miliardë dollarësh dhe një vlerë plotësisht të holluar prej 3.1 miliardë dollarësh, ai synon të tërheqë adoptuesit e hershëm përmes programit të tij airdrop. Me afrimin e datës së lëshimit, do të zbulohen më shumë detaje rreth furnizimit në qarkullim. Qëndroni të sintonizuar për përditësimet dhe bëhuni pjesë e revolucionit Celestia!

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi

Të rejat e fundit

Shibarium: Komunitet i lulëzuar, rritje mbresëlënëse dhe rritje e shkallës së djegies së SHIB
2024-02-16

Shibarium: Komunitet i lulëzuar, rritje mbresëlënëse dhe rritje e shkallës së djegies së SHIB

Lajme