Lajme

November 7, 2023

Interesi në rritje për kontratat e së ardhmes SHIB dhe DOGE

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherNikos PapadopoulosResearcher

Prezantimi

Sipas Velo Data, vlera e dollarit e kyçur në numrin e kontratave të së ardhmes aktive të përhershme dhe standarde të të ardhmes të lidhura me SHIB është rritur me 23% në 61.74 milionë dollarë që nga 1 nëntori. Kjo përfaqëson përqindjen më të lartë të rritjes midis kriptomonedhave kryesore.

Interesi në rritje për kontratat e së ardhmes SHIB dhe DOGE

Interesi i hapur në SHIB

Interesi i hapur për SHIB ka shënuar rritje të ndjeshme, duke arritur në 61.74 milionë dollarë. Kjo tregon një interes dhe investim në rritje në SHIB, pasi më shumë tregtarë po marrin pjesë në kontrata të së ardhmes së përhershme dhe standarde të së ardhmes.

Interesi i hapur në DOGE

Përveç SHIB, interesi i hapur për DOGE ka njohur gjithashtu rritje. Është rritur me 14.6% në 328 milionë dollarë. Kjo sugjeron që DOGE vazhdon të tërheqë vëmendjen dhe investimet nga tregtarët.

konkluzioni

Rritja e interesit të hapur si për SHIB ashtu edhe për DOGE nxjerr në pah popullaritetin dhe potencialin në rritje të këtyre kriptomonedhave. Investitorët dhe tregtarët po tregojnë një interes të fortë për të marrë pjesë në kontratat e së ardhmes të lidhura me këto aktive. Ndërsa interesi i hapur vazhdon të rritet, është e rëndësishme që individët të qëndrojnë të informuar dhe të marrin vendime të informuara kur bëhet fjalë për investimin në këto kriptovaluta.

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi

Të rejat e fundit

Shibarium: Komunitet i lulëzuar, rritje mbresëlënëse dhe rritje e shkallës së djegies së SHIB
2024-02-16

Shibarium: Komunitet i lulëzuar, rritje mbresëlënëse dhe rritje e shkallës së djegies së SHIB

Lajme