Lajme

November 16, 2023

Nocturne v1: Aktivizimi i llogarive private në zinxhir në Ethereum

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherNikos PapadopoulosResearcher

Nocturne, një protokoll që mundëson llogaritë private në zinxhir, ka vendosur me sukses Nocturne v1 në rrjetin kryesor të Ethereum. Ky vendosje është një moment historik i rëndësishëm në kërkimin për një Ethereum më privat dhe më të aksesueshëm. Përdoruesit tani mund të përjetojnë një produkt të përputhshëm dhe miqësor që i ngjan një llogarie private në zinxhir.

Nocturne v1: Aktivizimi i llogarive private në zinxhir në Ethereum
About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi
undefined is not available in your country. Please try:

Të rejat e fundit

Shibarium: Komunitet i lulëzuar, rritje mbresëlënëse dhe rritje e shkallës së djegies së SHIB
2024-02-16

Shibarium: Komunitet i lulëzuar, rritje mbresëlënëse dhe rritje e shkallës së djegies së SHIB

Lajme