Solana

October 31, 2023

Dëshmia e Sam Bankman-Fried zbulon një strategji të habitshme investimi Solana

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherNikos PapadopoulosResearcher

Sam Bankman-Fried dëshmoi në gjyqin e tij për mashtrim dhe konspiracion se ai filloi të blinte kriptomonedhën SOL të Solanës me 20 cent duke përdorur 'Alameda Profits'. Ai besonte se fondet vinin nga fitimet operative të Alameda, si dhe nga huadhënësit e palëve të treta.

Dëshmia e Sam Bankman-Fried zbulon një strategji të habitshme investimi Solana
About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi

Të rejat e fundit

Shibarium: Komunitet i lulëzuar, rritje mbresëlënëse dhe rritje e shkallës së djegies së SHIB
2024-02-16

Shibarium: Komunitet i lulëzuar, rritje mbresëlënëse dhe rritje e shkallës së djegies së SHIB

Lajme