Lajme

November 8, 2023

Altcoins të përgatitur për Breakouts: Polkadot, Fetch.ai dhe Chainlink

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherNikos PapadopoulosResearcher

Altcoins të përgatitur për Breakouts: Polkadot, Fetch.ai dhe Chainlink

Një strateg i ndjekur nga afër i kriptove beson se dy altcoin mund të përgatiten për shpërthime pasi tregjet e aseteve dixhitale vazhdojnë të tregojnë forcë.

Altcoins të përgatitur për Breakouts: Polkadot, Fetch.ai dhe Chainlink

Polkadot (DOT)

Analisti pseudonim Rekt Capital sugjeron se Polkadot (DOT) është potencialisht në mes të konfirmimit të një ndryshimi të rritjes. Çmimi aktual i Polkadot është 5 dollarë, duke treguar një rritje prej 5.4% në 24 orët e fundit. Rekt Capital thekson rëndësinë e DOT rikthimit të trendit rënës si mbështetje për të konfirmuar një shpërthim.

Fetch.ai (FET)

Rekt Capital përmend gjithashtu se Fetch.ai (FET) po i nënshtrohet një ritestimi, i cili mund të rezultojë në kthimin e një niveli kryesor të rezistencës në mbështetje. Çmimi aktual i Fetch.ai është 0,374 dollarë, me një rritje prej 6,1% në 24 orët e fundit.

Lidhja e zinxhirit (LINK)

Sipas Rekt Capital, Chainlink (LINK) ka të ngjarë të bjerë në rreth 11 dollarë për të ritestuar linjën e tij të mëparshme të rezistencës, e cila u prish kohët e fundit. Ky ritest i trendit makro në rënie si mbështetje mund të jetë i nevojshëm për të konfirmuar vazhdimin e mëtejshëm të prirjes drejt rritjes. Chainlink aktualisht po tregtohet me 13,95 dollarë, duke treguar një rritje të konsiderueshme prej më shumë se 93% në 30 ditët e fundit.

Si përfundim, Polkadot, Fetch.ai dhe Chainlink janë tre altcoin që po tregojnë potencial për shpërthime. Tregtarët dhe investitorët duhet të monitorojnë nga afër këto kriptovaluta ndërsa ato lundrojnë në treg dhe marrin parasysh njohuritë e ofruara nga Rekt Capital.

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi

Të rejat e fundit

Shibarium: Komunitet i lulëzuar, rritje mbresëlënëse dhe rritje e shkallës së djegies së SHIB
2024-02-16

Shibarium: Komunitet i lulëzuar, rritje mbresëlënëse dhe rritje e shkallës së djegies së SHIB

Lajme