Lajme

November 8, 2023

Analistët e kriptove parashikojnë rritje të çmimit të Ethereum, duke synuar 2,400 dollarë

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherNikos PapadopoulosResearcher

Analistët e kriptos po parashikojnë një rritje të çmimit të Ethereum (ETH) në muajt e ardhshëm. Sipas një grafiku të ndarë nga tregtari me pseudonim Bluntz, ETH pritet të përjetojë një korrigjim të shkurtër përpara se të hidhet në gati 2,400 dollarë. Bluntz këshillon investitorët që të përfitojnë nga çdo ulje e çmimit nën 1,720 dollarë për të grumbulluar më shumë ETH. Tregtari tjetër Credible Crypto ndan një pamje të ngjashme, duke deklaruar se ETH nuk ka gjasa të bjerë nën 1,500 dollarë përsëri. Megjithatë, të dy analistët besojnë se një tërheqje mund të ndodhë përpara se çmimi të vazhdojë të rritet. Ata parashikojnë që ETH të arrijë në 1,700 dollarë përpara se të shkojnë drejt rajonit me 2,000 dollarë. Vlen të përmendet se nëse çmimi i Bitcoin vazhdon të rritet, tërheqja e ETH mund të jetë më pak e mundshme. Investitorët këshillohen të bëjnë kërkimet e tyre dhe të tregojnë kujdes kur investojnë në kriptovaluta.

Analistët e kriptove parashikojnë rritje të çmimit të Ethereum, duke synuar 2,400 dollarë
About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi

Të rejat e fundit

Shibarium: Komunitet i lulëzuar, rritje mbresëlënëse dhe rritje e shkallës së djegies së SHIB
2024-02-16

Shibarium: Komunitet i lulëzuar, rritje mbresëlënëse dhe rritje e shkallës së djegies së SHIB

Lajme