Lajme

November 9, 2023

Analisti i kriptove parashikon tërheqje të mundshme për Solana dhe Altcoins, Bullish on Beam

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherNikos PapadopoulosResearcher

Prezantimi

Një analist i kriptove, i cili parashikoi me saktësi majën e tregut të rritjes së Bitcoin 2021, tani po parashikon një tërheqje të mundshme për Solana (SOL) dhe altcoin të tjerë. Analisti, i njohur si Pentoshi, ka një ndjekës të madh në platformën e mediave sociale X dhe ka ndarë njohuritë e tij me mbi 700,000 ndjekës.

Analisti i kriptove parashikon tërheqje të mundshme për Solana dhe Altcoins, Bullish on Beam

Tërheqja e mundshme e Solanës

Sipas Pentoshit, Solana mund të pësojë një rënie prej më shumë se 25% nga vlera e saj aktuale. Ai sugjeron që investitorët mund të kenë një mundësi tjetër për të blerë në rreth 35-36 dollarë, ose edhe aq të ulëta sa 32 dollarë.

Altcoins përballen me tërheqje

Pentoshi gjithashtu parashikon që shumë altcoin të tjerë në rritje ka të ngjarë të shohin tërheqje prej 15-20% në të ardhmen e afërt. Ai beson se këto tërheqje do të paraqesin mundësi blerjeje për investitorët që janë aktualisht në mënjanë.

Përparimi i rrezes

Pentoshi gjithashtu komenton ecurinë e projektit të transaksioneve konfidenciale të blockchain Beam (BEAM). Ai thekson momentet kryesore në ekosistem, duke përfshirë një blerje të fundit dhe djegie me vlerë 158,000 dollarë. Ai thekson se deri më tani është djegur mbi 37% e BEAM-it dhe thesari është rritur me mbi 2.5 milionë këtë muaj. Pentoshi pret që deri në fund të vitit të digjen edhe një milion dollarë.

Bullish në BEAM

Përveç dhënies së përditësimeve mbi progresin e BEAM, Pentoshi shpreh ndjenjën e tij bullgare ndaj projektit. Ai parashikon përditësime solide deri në fund të vitit, të cilat mund të nxisin më tej vlerën e BEAM.

konkluzioni

Në përmbledhje, analisti i kriptove Pentoshi parashikon një tërheqje të mundshme për Solana dhe altcoin të tjerë, duke u ofruar investitorëve mundësi të mundshme blerjeje. Ai gjithashtu thekson ecurinë e projektit Beam dhe shpreh optimizëm për përditësimet e tij në të ardhmen. Investitorët duhet të kryejnë kërkimet e tyre dhe të tregojnë kujdes kur marrin vendime për investime në tregun e paqëndrueshëm të kriptomonedhave.

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi

Të rejat e fundit

Shibarium: Komunitet i lulëzuar, rritje mbresëlënëse dhe rritje e shkallës së djegies së SHIB
2024-02-16

Shibarium: Komunitet i lulëzuar, rritje mbresëlënëse dhe rritje e shkallës së djegies së SHIB

Lajme