Lajme

November 6, 2023

Analisti i kriptove parashikon tubime të mëtejshme për Chainlink, Solana dhe Bitcoin

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherNikos PapadopoulosResearcher

Prezantimi

Një analist i kriptove i njohur si The Flow Horse beson se dy altcoins, Chainlink (LINK) dhe Solana (SOL), janë ende në fazat e hershme të vrapimeve të tyre dhe parashikon rritje të mëtejshme për ta.

Analisti i kriptove parashikon tubime të mëtejshme për Chainlink, Solana dhe Bitcoin

Lidhja e zinxhirit (LINK)

Analisti hedh poshtë shqetësimet për humbjen e mundësisë për të investuar në Chainlink, duke deklaruar se diapazoni aktual i çmimeve prej 11,00 dollarë deri në 8,50 dollarë do të duket i parëndësishëm në të ardhmen pasi tregu i kriptove vazhdon të rritet.

Solana (SOL)

Analisti sugjeron se Solana, një konkurrent i Ethereum (ETH), ka potencialin për të dyfishuar çmimin. Pavarësisht se është 30 herë më i vogël në treg se Ethereum, analisti beson se edhe një mbyllje e lehtë e këtij hendeku mund të çojë në një rritje të konsiderueshme të vlerës së Solanës.

Bitcoin (BTC)

Analisti krahason daljen aktuale të Bitcoin me atë të vitit 2021 dhe sugjeron që kriptomonedha më e mirë mund të arrijë në rangun e 40,000 dollarëve. Analisti këshillon investitorët që të marrin kohën e tyre dhe të mos nxitojnë për të blerë, pasi mund të ketë ende mundësi për t'u përfshirë midis intervalit aktual të çmimeve dhe 31,000 dollarëve.

konkluzioni

Analisti i kriptove parashikon rritje të mëtejshme për Chainlink, Solana dhe Bitcoin. Investitorët inkurajohen të qëndrojnë të informuar dhe t'i konsiderojnë këto altcoin si mundësi të mundshme investimi.

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi

Të rejat e fundit

Shibarium: Komunitet i lulëzuar, rritje mbresëlënëse dhe rritje e shkallës së djegies së SHIB
2024-02-16

Shibarium: Komunitet i lulëzuar, rritje mbresëlënëse dhe rritje e shkallës së djegies së SHIB

Lajme