Lajme

November 6, 2023

Bashkohuni me ngjarjen më me ndikim të kriptove: Konsensus 2024

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherNikos PapadopoulosResearcher

Consensus 2024 është ngjarja vjetore e shumëpritur e CoinDesk që shërben si një mbledhje për të gjitha aspektet e komuniteteve kripto, blockchain dhe Web3. Kjo ngjarje ka një reputacion të gjatë për të qenë më me ndikim në industri. Ai bashkon ekspertë, entuziastë dhe novatorë nga e gjithë bota për të diskutuar dhe eksploruar tendencat, zhvillimet dhe mundësitë më të fundit në hapësirën e kriptove.

Bashkohuni me ngjarjen më me ndikim të kriptove: Konsensus 2024

Nëse jeni të interesuar të mësoni më shumë për të ardhmen e kriptos, blockchain dhe Web3, Consensus 2024 është ngjarja për ju. Duke marrë pjesë, do të keni mundësinë të lidheni me drejtuesit e industrisë, të fitoni njohuri të vlefshme dhe të zgjeroni rrjetin tuaj. Pavarësisht nëse jeni një profesionist i sprovuar ose sapo po filloni, Consensus 2024 ofron diçka për të gjithë.

Për të siguruar vendin tuaj në këtë ngjarje kryesore, vizitoni consensus.coindesk.com dhe regjistrohu sot. Mos e humbisni mundësinë për të qenë pjesë e mbledhjes më me ndikim në botën e kriptove. Blini lejen tuaj tani dhe bashkohuni me ne në Consensus 2024!

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi
undefined is not available in your country. Please try:

Të rejat e fundit

Shibarium: Komunitet i lulëzuar, rritje mbresëlënëse dhe rritje e shkallës së djegies së SHIB
2024-02-16

Shibarium: Komunitet i lulëzuar, rritje mbresëlënëse dhe rritje e shkallës së djegies së SHIB

Lajme