Lajme

October 31, 2023

Bashkoni Komunitetin Crypto: Mbështetja për Financa të Decentralizuara dhe Monedhat Dixhitale

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherNikos PapadopoulosResearcher

Qëllimi ynë është të bashkojmë dhe bashkojmë me të vërtetë komunitetin bazë të kriptove. Ne synojmë të jemi një dyqan me një ndalesë për mbrojtjen e kriptove, duke ofruar një platformë për më shumë se 16,000 thirrje dhe email për anëtarët e Kongresit. Nëpërmjet përpjekjeve tona, ne përpiqemi të bashkojmë individë që ndajnë një pasion për kriptovalutat dhe teknologjinë blockchain. Duke nxitur bashkëpunimin dhe komunikimin, ne mund të përforcojmë zërin tonë kolektiv dhe të nxisim ndryshime pozitive në hapësirën e kriptove. Bashkohuni me ne për të mbrojtur të ardhmen e financave të decentralizuara dhe monedhave dixhitale.

Bashkoni Komunitetin Crypto: Mbështetja për Financa të Decentralizuara dhe Monedhat Dixhitale
About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi

Të rejat e fundit

Shibarium: Komunitet i lulëzuar, rritje mbresëlënëse dhe rritje e shkallës së djegies së SHIB
2024-02-16

Shibarium: Komunitet i lulëzuar, rritje mbresëlënëse dhe rritje e shkallës së djegies së SHIB

Lajme