Lajme

November 23, 2023

Bitcoin gati për lëvizje në rritje, analistët parashikojnë rritje prej 40,000 dollarësh

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherNikos PapadopoulosResearcher

Sipas një analisti të njohur, Bitcoin është i gatshëm për një lëvizje të konsiderueshme në rritje. Analisti, i njohur si Credible Crypto, ka një ndjekës të madh në mediat sociale dhe beson se Bitcoin është aktualisht në një zonë riakumulimi midis 38,000 dhe 34,800 dollarë. Ky diapazon referohet si 'zona e kërkesës' dhe nëse Bitcoin e mban këtë nivel, Credible Crypto parashikon që kriptomonedha mund të rritet në 40,000 dollarë. Një tjetër analist, Kaleo, gjithashtu ndan këtë ndjenjë bullive dhe beson se Bitcoin do të rritet në 40,000 dollarë. Në kohën e shkrimit, Bitcoin po tregtohet me 36,113 dollarë.

Bitcoin gati për lëvizje në rritje, analistët parashikojnë rritje prej 40,000 dollarësh

Si përfundim, si Credible Crypto ashtu edhe Kaleo janë optimistë për lëvizjen e ardhshme të çmimeve të Bitcoin. Investitorët duhet të mbajnë një sy në zonën e kërkesës dhe të marrin në konsideratë blerjen gjatë çdo uljeje. Sidoqoftë, është e rëndësishme të bëni kërkime të plota dhe të tregoni kujdes kur investoni në Bitcoin ose në ndonjë kriptomonedhë tjetër.

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi
undefined is not available in your country. Please try:

Të rejat e fundit

Shibarium: Komunitet i lulëzuar, rritje mbresëlënëse dhe rritje e shkallës së djegies së SHIB
2024-02-16

Shibarium: Komunitet i lulëzuar, rritje mbresëlënëse dhe rritje e shkallës së djegies së SHIB

Lajme