Lajme

November 9, 2023

Camomile Shumba: Reporter Rregullator i Mbretërisë së Bashkuar me Business Insider dhe Bloomberg News Experience

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherNikos PapadopoulosResearcher

Camomile Shumba është një reporter rregullator me bazë në MB. Ajo ka punuar më parë si praktikante për Business Insider dhe Bloomberg News. Camomile aktualisht nuk mban asnjë monedhë apo projekt dixhital.

Camomile Shumba: Reporter Rregullator i Mbretërisë së Bashkuar me Business Insider dhe Bloomberg News Experience
About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi

Të rejat e fundit

Shibarium: Komunitet i lulëzuar, rritje mbresëlënëse dhe rritje e shkallës së djegies së SHIB
2024-02-16

Shibarium: Komunitet i lulëzuar, rritje mbresëlënëse dhe rritje e shkallës së djegies së SHIB

Lajme