Lajme

February 13, 2024

Dashuria është në ajër: Mesazhi i Shiba Inu për Ditën e Shën Valentinit dhe përditësime të rëndësishme

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherNikos PapadopoulosResearcher

Mohim përgjegjësie: Mendimet e shprehura nga shkrimtarët tanë janë të tyret dhe nuk përfaqësojnë pikëpamjet e U.Today. Informacioni financiar dhe tregu i dhënë në U.Today është menduar vetëm për qëllime informative. U.Today nuk është përgjegjëse për asnjë humbje financiare të shkaktuar gjatë tregtimit të kriptomonedhave. Kryeni kërkimin tuaj duke kontaktuar ekspertë financiarë përpara se të merrni ndonjë vendim investimi. Ne besojmë se e gjithë përmbajtja është e saktë që nga data e publikimit, por disa oferta të përmendura mund të mos jenë më të disponueshme.

Dashuria është në ajër: Mesazhi i Shiba Inu për Ditën e Shën Valentinit dhe përditësime të rëndësishme

Së fundmi, ekipi i Shiba Inu ndau një cicërimë të ngrohtë me komunitetin e SHIB, i cili u përshëndet me shumë entuziazëm.

Dashuria është në ajër

Ekipi Shiba Inu së fundmi postoi një postim në Twitter më 12 shkurt 2024, duke sinjalizuar afrimin e Ditës së Shën Valentinit. Tweet-i, i shoqëruar nga një imazh i një nuskë të madhe Shiba Inu që bashkon dy këlyshë, përcolli një mesazh dashurie.

Paralajmërim i rëndësishëm

Ndërsa komuniteti Shiba Inu është i emocionuar për mesazhin e mbushur me dashuri, është thelbësore të qëndroni të kujdesshëm. Lucie, një anëtare e ekipit Shiba Inu, lëshoi ​​një paralajmërim për mbajtësit e Shiboshi. Ajo i këshilloi ata të bashkoheshin me komunitetin Discord për sigurinë e tyre dhe të ishin të vetëdijshëm për mashtrimet e mundshme dhe lidhjet e phishing. Lucie theksoi rëndësinë e verifikimit të informacionit me moderatorët dhe të mos bësh kurrë lëvizje të bazuara në mesazhe direkte.

Integrim i ri me Shibarium

Në lajme të tjera, zgjidhja e shtresës 2 të Shiba Inu, Shibarium, ka marrë një integrim të ri. Frontier Wallet, një portofol i unifikuar jo-kujdestar, ka njoftuar mbështetjen e tij për Shibarium. Ky integrim u mundëson përdoruesve të angazhohen në tregtimin, aksionet dhe fitimin e BONE, si dhe të kontribuojnë në sigurinë e rrjetit Shibarium duke u bërë validues.

Qëndroni të informuar dhe qëndroni të sigurt në komunitetin Shiba Inu!

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi
undefined is not available in your country. Please try:

Të rejat e fundit

Shibarium: Komunitet i lulëzuar, rritje mbresëlënëse dhe rritje e shkallës së djegies së SHIB
2024-02-16

Shibarium: Komunitet i lulëzuar, rritje mbresëlënëse dhe rritje e shkallës së djegies së SHIB

Lajme