Lajme

October 31, 2023

Flukset paralajmëruese: CoinShares raporton fitime të rëndësishme javore

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherNikos PapadopoulosResearcher

Kohët e fundit, CoinShares raportoi hyrje të konsiderueshme, megjithëse vunë re se këto hyrje ishin vetëm fitimi javor i 21-të më i madh gjatë tre viteve të fundit. Kjo sugjeron që investitorët mund të jenë ende të kujdesshëm kur bëhet fjalë për vendosjen e kapitalit.

Flukset paralajmëruese: CoinShares raporton fitime të rëndësishme javore
About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi
undefined is not available in your country. Please try:

Të rejat e fundit

Shibarium: Komunitet i lulëzuar, rritje mbresëlënëse dhe rritje e shkallës së djegies së SHIB
2024-02-16

Shibarium: Komunitet i lulëzuar, rritje mbresëlënëse dhe rritje e shkallës së djegies së SHIB

Lajme