Lajme

November 8, 2023

GMX prezanton stimuj për tregtimin dhe grantet për të shpërblyer përdoruesit dhe zhvilluesit

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherNikos PapadopoulosResearcher

Prezantimi

Platforma GMX po prezanton tregtimin dhe stimujt e granteve për të shpërblyer përdoruesit dhe zhvilluesit e saj.

GMX prezanton stimuj për tregtimin dhe grantet për të shpërblyer përdoruesit dhe zhvilluesit

Stimujt e tregtimit

Në javët e ardhshme, GMX do të fillojë të ofrojë stimuj tregtimi për përdoruesit që tregtojnë vëllimin më të madh nëpër token në platformë. Këto stimuj synojnë të inkurajojnë tregtimin aktiv dhe të ofrojnë shpërblime për përdoruesit më aktivë.

Stimujt e granteve

Stimujt e granteve do të ofrohen të fundit në platformën GMX. Këto stimuj janë krijuar për të shpërblyer zhvilluesit që ndërtojnë produkte për përmirësimin e GMX. Duke ofruar stimuj grantesh, GMX synon të nxisë inovacionin dhe të tërheqë zhvillues të talentuar për të kontribuar në platformë.

konkluzioni

GMX është e përkushtuar të ofrojë stimuj si për përdoruesit ashtu edhe për zhvilluesit e saj. Stimujt e tregtimit do të shpërblejnë tregtarët aktivë, ndërsa stimujt e granteve do të inkurajojnë zhvilluesit të ndërtojnë produkte që përmirësojnë platformën GMX. Qëndroni të sintonizuar për më shumë përditësime mbi detajet specifike të këtyre stimujve dhe se si mund të merrni pjesë.

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi

Të rejat e fundit

Shibarium: Komunitet i lulëzuar, rritje mbresëlënëse dhe rritje e shkallës së djegies së SHIB
2024-02-16

Shibarium: Komunitet i lulëzuar, rritje mbresëlënëse dhe rritje e shkallës së djegies së SHIB

Lajme