Lajme

November 15, 2023

Krijoni rrjete të personalizuara të shtresave-2 me OP Stack: Përdorur nga Coinbase dhe më shumë

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherNikos PapadopoulosResearcher

OP Stack është një grup mjetesh softuerësh të zhvilluar nga OP Labs që u mundëson kompanive të krijojnë shpejt rrjetet e tyre të personalizuara të shtresave 2. Rrjedh nga Optimism, rrjeti i dytë më i madh i shtresave 2 në Ethereum, OP Stack është përdorur nga kompani të shquara si Coinbase për të ndërtuar blockchain-in e tyre të shtresës 2, Base.

Krijoni rrjete të personalizuara të shtresave-2 me OP Stack: Përdorur nga Coinbase dhe më shumë
About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi
undefined is not available in your country. Please try:

Të rejat e fundit

Shibarium: Komunitet i lulëzuar, rritje mbresëlënëse dhe rritje e shkallës së djegies së SHIB
2024-02-16

Shibarium: Komunitet i lulëzuar, rritje mbresëlënëse dhe rritje e shkallës së djegies së SHIB

Lajme