Lajme

October 31, 2023

Mundësi premtuese në Solana, Chainlink dhe Arbitrum për përfitime të mundshme

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherNikos PapadopoulosResearcher

Solana (SOL)

 • Solana po përjeton një trend të fortë rritës dhe mund të arrijë afër 40 dollarë.
 • Nëse ka një korrigjim më të thellë në treg, mund të jetë një mundësi e mirë për të blerë SOL me 26-28 dollarë.
 • Në kohën e shkrimit, SOL po tregtohet për 31,70 dollarë.

Lidhja e zinxhirit (LINK)

 • Chainlink ka dalë nga një interval shumë-mujor dhe po tregon forcë.
 • Pritet të rritet drejt 12,50-13,00 dollarë.
 • Nëse ka një korrigjim më të thellë, rekomandohet blerja me 9,60-10,00 dollarë përpara vazhdimit.
 • Në kohën e shkrimit, LINK po tregtohet për 10,89 dollarë.

Arbitrum (ARB)

 • ARB, një zgjidhje e shkallëzimit të shtresave 2, pritet të ketë më shumë tubime.
 • Parashikohet një tërheqje e cekët.
 • Regjistrimet rreth 0,85$-0,88$ preferohen përpara se të vazhdojnë në 1,11$.
 • Ka të ngjarë që të ketë një ngritje në drejtim pas një testi të rinovuar të rezistencës në 0,98 dollarë.
 • Në kohën e shkrimit, ARB po tregtohet për 0,913 dollarë.

Si përfundim, Solana, Chainlink dhe Arbitrum po tregojnë të gjitha shenja pozitive në treg. Investitorët mund të konsiderojnë blerjen e SOL me 26-28 dollarë, LINK me 9,60-10,00 dollarë dhe ARB me 0,85-0,88 dollarë për fitime të mundshme. Sidoqoftë, është e rëndësishme të kryeni kërkime të plota dhe të tregoni kujdes kur investoni në altcoins.

Mundësi premtuese në Solana, Chainlink dhe Arbitrum për përfitime të mundshme
About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi

Të rejat e fundit

Shibarium: Komunitet i lulëzuar, rritje mbresëlënëse dhe rritje e shkallës së djegies së SHIB
2024-02-16

Shibarium: Komunitet i lulëzuar, rritje mbresëlënëse dhe rritje e shkallës së djegies së SHIB

Lajme