Lajme

November 8, 2023

Ngjarja e përgjysmimit katërvjeçar të Bitcoin: Një ndryshim i lojës për minatorët

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherNikos PapadopoulosResearcher

Ngjarja katërvjeçare e përgjysmimit të Bitcoin, që pritet në prill 2024, është e një rëndësie të veçantë për minatorët. Gjatë këtij eventi, shpërblimet e bllokut për industrinë do të përgjysmohen.

Ngjarja e përgjysmimit katërvjeçar të Bitcoin: Një ndryshim i lojës për minatorët
About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi
undefined is not available in your country. Please try:

Të rejat e fundit

Shibarium: Komunitet i lulëzuar, rritje mbresëlënëse dhe rritje e shkallës së djegies së SHIB
2024-02-16

Shibarium: Komunitet i lulëzuar, rritje mbresëlënëse dhe rritje e shkallës së djegies së SHIB

Lajme