Lajme

November 1, 2023

Optimizimi i ofrimit të shërbimit: Procesi i aplikimit dhe ndikimi i tij

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherNikos PapadopoulosResearcher

Në një intervistë me CoinDesk, Simon Barnby, shefi i marketingut i Archax, deklaroi se të gjithë janë në të njëjtën gjendje si ata kur bëhet fjalë për aplikimin për ofrimin e shërbimit. Ai theksoi se të gjithë pjesëmarrësit lejohen të ofrojnë shërbimin derisa procesi i aplikimit është në vazhdim. Barnby përmendi se nëse një pjesëmarrës e kalon me sukses procesin e aplikimit, ai konsiderohet pozitiv. Megjithatë, nëse një pjesëmarrës nuk kalon, ai do të duhet të ndërpresë ofrimin e shërbimit.

Optimizimi i ofrimit të shërbimit: Procesi i aplikimit dhe ndikimi i tij
About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi
undefined is not available in your country. Please try:

Të rejat e fundit

Shibarium: Komunitet i lulëzuar, rritje mbresëlënëse dhe rritje e shkallës së djegies së SHIB
2024-02-16

Shibarium: Komunitet i lulëzuar, rritje mbresëlënëse dhe rritje e shkallës së djegies së SHIB

Lajme