Lajme

February 14, 2024

Përditësimet më të fundit mbi monedhat kryesore: DOGE, SHIB dhe BONK Shihni fitimet

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherNikos PapadopoulosResearcher

Sipas CoinMarketCap, shumica e monedhave po vendosin maja të reja lokale. Këtu janë përditësimet më të fundit mbi monedhat kryesore:

Përditësimet më të fundit mbi monedhat kryesore: DOGE, SHIB dhe BONK Shihni fitimet

DOGE/USD

  • Norma e DOGE është rritur me 0.55% gjatë 24 orëve të fundit.
  • Në grafikun ditor, çmimi i DOGE ka testuar nivelin e rezistencës prej 0,08306 $. Nëse shiriti mbyllet afër ose mbi këtë shenjë, së shpejti mund të shohim një lëvizje në rritje në zonën 0,086 $.
  • DOGE aktualisht po tregtohet me 0,0829 dollarë.

SHIB/USD

  • SHIB ka parë një fitim më të vogël në krahasim me DOGE, duke u rritur me 0.08%.
  • Nga pikëpamja teknike, demat po tregojnë elasticitet pasi qiriri i përditshëm ka të ngjarë të mbyllet rritja.
  • Nëse nuk ka ndryshime të rëndësishme deri në fund të ditës, tregtarët mund të presin një shpërthim rezistence dhe një provë të zonës 0.00001 $.
  • SHIB aktualisht po tregtohet me $0.00000962.

BONK/USD

  • BONK është një nga fituesit më të mëdhenj sot, me një rritje prej 7.27%.
  • Çmimi i BONK po i afrohet nivelit të rezistencës prej $0.00001450. Nëse blerësit mund të ruajnë vrullin e tyre, ne mund të shohim një rritje të vazhdueshme në zonën 0.000016 $.
  • BONK aktualisht tregtohet me 0.00001378 dollarë.

Ju lutemi vini re se mendimet e shprehura në këtë artikull janë të autorëve dhe nuk përfaqësojnë pikëpamjet e U.Today. Informacioni financiar dhe tregu i ofruar është vetëm për qëllime informative. Është e rëndësishme të kryeni kërkimin tuaj dhe të konsultoheni me ekspertë financiarë përpara se të merrni ndonjë vendim investimi. Ndërsa ne besojmë se përmbajtja është e saktë që nga data e publikimit, disa oferta të përmendura mund të mos jenë më të disponueshme.

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi
undefined is not available in your country. Please try:

Të rejat e fundit

Shibarium: Komunitet i lulëzuar, rritje mbresëlënëse dhe rritje e shkallës së djegies së SHIB
2024-02-16

Shibarium: Komunitet i lulëzuar, rritje mbresëlënëse dhe rritje e shkallës së djegies së SHIB

Lajme