Lajme

November 1, 2023

Përditësimi i incidentit të drejtimit të domenit: Kontrolli u rivendos, hetimi në vazhdim

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherNikos PapadopoulosResearcher

Përditësim mbi Incidentin e Rrugës së Domenit

Name.com ka konfirmuar se domenet tani janë kthyer në DNS-në e tyre të duhur nën kontrollin tonë. Ata na kanë siguruar se do të na japin informacion për shkakun e ngjarjes pasi të kenë përfunduar hetimin e plotë nesër.

Përditësimi i incidentit të drejtimit të domenit: Kontrolli u rivendos, hetimi në vazhdim

Ky incident ka theksuar rëndësinë e mbajtjes së kontrollit mbi drejtimin e domenit tonë. Ne do të vazhdojmë të monitorojmë nga afër situatën dhe të marrim hapat e nevojshëm për të parandaluar incidente të ngjashme në të ardhmen.

Nëse keni ndonjë shqetësim ose pyetje në lidhje me këtë incident, ju lutemi kontaktoni ekipin tonë të mbështetjes për ndihmë.

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi

Të rejat e fundit

Shibarium: Komunitet i lulëzuar, rritje mbresëlënëse dhe rritje e shkallës së djegies së SHIB
2024-02-16

Shibarium: Komunitet i lulëzuar, rritje mbresëlënëse dhe rritje e shkallës së djegies së SHIB

Lajme