Lajme

November 1, 2023

Parashikimet e Altcoin Sherpa për THORChain, Blur dhe MATIC: Çmimet e synuara dhe analiza

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherNikos PapadopoulosResearcher

Një analist i gjerë i ndjekur për kripto, Altcoin Sherpa, ka ndarë parashikimet e tij për dy altcoins - THORChain (RUNE) dhe Blur (BLUR). Altcoin Sherpa beson se THORChain është gati të lëvizë lart, me çmimin tjetër të synuar që është 3 dollarë. THORChain është një protokoll i decentralizuar likuiditeti që mundëson shkëmbimin e aktiveve nëpër rrjete të ndryshme blockchain pa pasur nevojë për ndërmjetës të centralizuar.

Parashikimet e Altcoin Sherpa për THORChain, Blur dhe MATIC: Çmimet e synuara dhe analiza

Nga ana tjetër, Altcoin Sherpa mendon se Blur ka potencialin të arrijë në 0,30 dollarë, pavarësisht rënies së fundit prej 10% në 24 orët e fundit. Blur është një kriptomonedhë e fokusuar në privatësi që ka parë një rritje prej 43% në vlerë gjatë muajit të kaluar.

Altcoin Sherpa ndan gjithashtu pikëpamjen e tij për Polygon (MATIC), një zgjidhje e shkallëzimit të shtresave 2 për Ethereum. Ndërsa ai beson se MATIC duket në rregull, ai thekson se mesatarja lëvizëse eksponenciale 200-javore është aktualisht në të njëjtin nivel çmimi, duke e bërë atë një blerje më pak tërheqëse në krahasim me monedhat e tjera.

Është e rëndësishme të theksohet se këto parashikime bazohen në analizat dhe opinionet e Altcoin Sherpa dhe nuk duhet të konsiderohen si këshilla investimi. Investitorët këshillohen të kryejnë hulumtimin e tyre dhe kujdesin e duhur përpara se të marrin ndonjë vendim investimi.

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi
undefined is not available in your country. Please try:

Të rejat e fundit

Shibarium: Komunitet i lulëzuar, rritje mbresëlënëse dhe rritje e shkallës së djegies së SHIB
2024-02-16

Shibarium: Komunitet i lulëzuar, rritje mbresëlënëse dhe rritje e shkallës së djegies së SHIB

Lajme