Lajme

November 14, 2023

Parashikimi Bullish i Wood: Tregu i Kriptove prej 25 Trilion dollarësh deri në vitin 2030

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherNikos PapadopoulosResearcher

Prezantimi

Në botën e kriptomonedhës, ka një optimizëm në rritje për potencialin e saj të ardhshëm. Një figurë e spikatur, Wood, është veçanërisht e mirë për kripto dhe parashikon rritje të konsiderueshme në treg.

Parashikimi Bullish i Wood: Tregu i Kriptove prej 25 Trilion dollarësh deri në vitin 2030

Bullish në Crypto

Wood beson se një ETF spot (Fondi i Tregtueshëm në Shkëmbim) do të miratohet përfundimisht, i cili mund të ketë një efekt transformues në tregun e kriptomonedhave. Ky miratim do të shërbejë si një katalizator që kapaku i tregut të rritet nga 1 trilion dollarë aktual në 25 trilion dollarë deri në vitin 2030.

Struktura e piramidës së përmbysur

Pas strukturës së piramidës së përmbysur, është e rëndësishme të theksohen pikat kyçe përpara. Parashikimi i Wood për një kapak tregu prej 25 trilion dollarësh për kriptovalutat deri në vitin 2030 është largimi kryesor nga qëndrimi i tij bullgar ndaj kriptove.

konkluzioni

Pikëpamja optimiste e Wood për të ardhmen e kriptomonedhës bazohet në miratimin e mundshëm të një ETF-je spot. Ky miratim mund të çojë në një rritje të konsiderueshme të kapitalit të tregut, duke arritur në 25 trilion dollarë deri në vitin 2030. Investitorët dhe entuziastët duhet të mbajnë një sy në këtë zhvillim pasi mund të paraqesë një mundësi fitimprurëse në vitet e ardhshme.

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi
undefined is not available in your country. Please try:

Të rejat e fundit

Shibarium: Komunitet i lulëzuar, rritje mbresëlënëse dhe rritje e shkallës së djegies së SHIB
2024-02-16

Shibarium: Komunitet i lulëzuar, rritje mbresëlënëse dhe rritje e shkallës së djegies së SHIB

Lajme