Lajme

November 15, 2023

Perspektiva Bullish për MATIC, RUNE dhe OCEAN: Mundësi të mundshme investimi

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherNikos PapadopoulosResearcher

Prezantimi

Një tregtar popullor i kriptove, i njohur si Rekt Capital, ka shprehur një këndvështrim afatgjatë të rritjes për tre altcoin: Polygon (MATIC), RUNE dhe Ocean Protocol (OCEAN).

Perspektiva Bullish për MATIC, RUNE dhe OCEAN: Mundësi të mundshme investimi

Shumëkëndësh (MATIC)

Rekt Capital beson se MATIC është në prag të hyrjes në një trend të ri makro rritës. Analisti i aseteve dixhitale thekson se MATIC së fundmi ka tejkaluar rezistencën e saj diagonale të tregut të rezistencës dhe identifikon pikën tjetër të rezistencës në 1,07 dollarë. Në kohën e shkrimit, MATIC po tregtohet me 0,891 dollarë.

RUNE

Rekt Capital ka gjithashtu një analizë pozitive të RUNE, aktivi vendas për THORChain. Analisti vëren se RUNE po përpiqet të thyejë trendin e dytë makro në tre muaj. Grafiku tregon se nuk ka rezistencë të lartë të kornizës kohore për RUNE deri në 12 dollarë. Aktualisht, RUNE po tregtohet me 4,80 dollarë.

Protokolli i Oqeanit (OCEAN)

Rekt Capital parashikon një rritje të çmimeve për OCEAN, një projekt që u mundëson përdoruesve të aksesojnë dhe të fitojnë para nga të dhënat duke përdorur inteligjencën artificiale. Analisti thekson se OCEAN po riteston me sukses një zonë të gjelbër si mbështetje dhe po krijon nivele më të ulëta në fitilat. Stabiliteti i çmimeve është thelbësor për OCEAN që të vazhdojë lëvizjen e tij drejt Niveli ~ 0,48 dollarë. Deri tani, OCEAN po tregtohet me 0,381 dollarë.

konkluzioni

Analiza e Rekt Capital sugjeron një perspektivë pozitive për Polygon (MATIC), RUNE dhe Protokollin e Oqeanit (OCEAN). Investitorët mund t'i konsiderojnë këto altcoin për mundësi të mundshme investimi.

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi

Të rejat e fundit

Shibarium: Komunitet i lulëzuar, rritje mbresëlënëse dhe rritje e shkallës së djegies së SHIB
2024-02-16

Shibarium: Komunitet i lulëzuar, rritje mbresëlënëse dhe rritje e shkallës së djegies së SHIB

Lajme