Lajme

October 31, 2023

Problemet e centralizimit të Uebit 2: Rishfaqja e platformave dominuese

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherNikos PapadopoulosResearcher

Web 2 meriton kredi për ofrimin e platformave interaktive dhe fuqizimin e personave jo të famshëm për të ndërtuar audiencë të madhe. Gjithashtu na lejoi të anashkalojmë portierët e kulturës. Megjithatë, problemet e centralizimit që ekzistonin përpara Facebook janë rishfaqur pasi disa platforma dominuese tani kontrollojnë një pjesë të konsiderueshme të vëmendjes globale.

Problemet e centralizimit të Uebit 2: Rishfaqja e platformave dominuese
About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi
undefined is not available in your country. Please try:

Të rejat e fundit

Shibarium: Komunitet i lulëzuar, rritje mbresëlënëse dhe rritje e shkallës së djegies së SHIB
2024-02-16

Shibarium: Komunitet i lulëzuar, rritje mbresëlënëse dhe rritje e shkallës së djegies së SHIB

Lajme