Lajme

November 8, 2023

Rënia e krijimit të tokenit të ri: Më e ulëta në 2021

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherNikos PapadopoulosResearcher

Sasia e krijimit të tokeneve të reja ra gjatë tremujorit të tretë në nivelin më të ulët që nga fillimi i vitit 2021, sipas auditorit të kontratave inteligjente të blockchain CertiK. Kompania krijoi grupin e të dhënave duke përdorur listën e argumenteve të shtuara çdo tremujor në uebsajtin e gjurmimit CoinMarketCap, dhe më pas duke hequr të ashtuquajturat memecoins që nuk shërbejnë për qëllime të dukshme, por për të ofruar yuks dhe një anije për spekulime.

Rënia e krijimit të tokenit të ri: Më e ulëta në 2021
About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi
undefined is not available in your country. Please try:

Të rejat e fundit

Shibarium: Komunitet i lulëzuar, rritje mbresëlënëse dhe rritje e shkallës së djegies së SHIB
2024-02-16

Shibarium: Komunitet i lulëzuar, rritje mbresëlënëse dhe rritje e shkallës së djegies së SHIB

Lajme