Lajme

February 12, 2024

Rënia e tregut të kriptomonedhave: Çmimet e DOGE dhe SHIB bien

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherNikos PapadopoulosResearcher

Prezantimi

Tregu i kriptomonedhave e ka nisur javën e re me rënie, ku shumica e kriptomonedhave kanë pësuar rënie në vlerë. Sipas CoinStats, norma e DOGE ka rënë me 3% gjatë 24 orëve të fundit, ndërsa SHIB ka rënë me 2.64%.

Rënia e tregut të kriptomonedhave: Çmimet e DOGE dhe SHIB bien

DOGE/USD

Në grafikun ditor, çmimi i DOGE ka thyer zonën 0,080 dollarë, duke treguar se shitësit janë aktualisht më të fuqishëm se blerësit. Për sa kohë që norma mbetet nën këtë shenjë, mund të presim një rënie të mëtejshme në 0,078 dollarë në të ardhmen e afërt.

SHIB/USD

SHIB ka ndjekur trendin rënës të DOGE, me normën e tij të paaftë për të fiksuar mbi nivelin 0.00000946 $. Nëse kjo situatë vazhdon, ekziston mundësia e një testimi të zonës së $0.0000090 më vonë këtë javë. Në kohën e shtypit, SHIB po tregtohet me $0.00000926.

konkluzioni

Është e rëndësishme të theksohet se informacioni i dhënë në U.Today është menduar vetëm për qëllime informative dhe nuk duhet të konsiderohet si këshillë financiare. Përpara se të merrni ndonjë vendim investimi, rekomandohet të kryeni kërkimin tuaj dhe të konsultoheni me ekspertë financiarë. Ndërsa ne përpiqemi të ofrojmë përmbajtje të saktë, ju lutemi kini parasysh se disa oferta të përmendura mund të mos jenë më të disponueshme.

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi

Të rejat e fundit

Shibarium: Komunitet i lulëzuar, rritje mbresëlënëse dhe rritje e shkallës së djegies së SHIB
2024-02-16

Shibarium: Komunitet i lulëzuar, rritje mbresëlënëse dhe rritje e shkallës së djegies së SHIB

Lajme