Lajme

October 31, 2023

Rritje e konsiderueshme në tregun e thesarit të tokenizuar: 100 milion dollarë në 698 milion dollarë

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherNikos PapadopoulosResearcher

Sipas RWA.xyz, tregu i thesarit të tokenizuar ka përjetuar rritje të konsiderueshme, duke arritur në 698 milionë dollarë nga 100 milionë dollarë në fillim të vitit. Ky zgjerim mund t'i atribuohet hyrjes së lojtarëve të rinj në treg dhe rritjes së platformave ekzistuese. Charlie You, bashkëthemelues i RWA.xyz, e theksoi këtë zhvillim në buletinin e Rrjetit Ynë.

Rritje e konsiderueshme në tregun e thesarit të tokenizuar: 100 milion dollarë në 698 milion dollarë
About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi

Të rejat e fundit

Shibarium: Komunitet i lulëzuar, rritje mbresëlënëse dhe rritje e shkallës së djegies së SHIB
2024-02-16

Shibarium: Komunitet i lulëzuar, rritje mbresëlënëse dhe rritje e shkallës së djegies së SHIB

Lajme