Lajme

November 9, 2023

Rritje premtuese: Vulcan Forged (PYR) dhe Chainlink (LINK) tregojnë potencial për rritje të mëtejshme

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherNikos PapadopoulosResearcher

Prezantimi

Një analist i njohur i kriptove është optimist për të ardhmen e Vulcan Forged (PYR) dhe Chainlink (LINK), dy altcoin që kanë treguar rritje të konsiderueshme kohët e fundit.

Rritje premtuese: Vulcan Forged (PYR) dhe Chainlink (LINK) tregojnë potencial për rritje të mëtejshme

Vulcan Forged (PYR)

Studio e lojrave dhe platforma e tregut NFT Vulcan Forged (PYR) ka përjetuar një rritje të jashtëzakonshme në vlerë, duke u dyfishuar në vetëm disa javë. Ky trend rritës pritet të vazhdojë, pasi PYR ka dalë nga një interval tregtar afatgjatë, i ngjashëm me atë që Chainlink (LINK) ka bërë në të kaluarën. Çmimi aktual i PYR është 5,86 dollarë, pasi ka arritur një nivel të lartë prej 6,39 dollarë.

Lidhja e zinxhirit (LINK)

Chainlink (LINK) mbetet një investim premtues, me çmimin që qëndron mbi mesataret kryesore lëvizëse eksponenciale (EMA) në grafikun javor. Analisti parashikon që LINK do të arrijë në 20 dollarë, që përfaqëson një rritje prej 36% nga vlera aktuale. Grafiku tregon se niveli tjetër i rëndësishëm i rezistencës për LINK është 18,80 dollarë. Në momentin e shkrimit, LINK po tregtohet me 14,73 dollarë, duke treguar një rritje prej 5,6% në 24 orët e fundit.

konkluzioni

Bazuar në analizën, si Vulcan Forged (PYR) ashtu edhe Chainlink (LINK) kanë potencial të fortë për rritje të mëtejshme. Investitorët mund t'i konsiderojnë këto altcoin si pjesë të strategjisë së tyre të investimit.

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi
undefined is not available in your country. Please try:

Të rejat e fundit

Shibarium: Komunitet i lulëzuar, rritje mbresëlënëse dhe rritje e shkallës së djegies së SHIB
2024-02-16

Shibarium: Komunitet i lulëzuar, rritje mbresëlënëse dhe rritje e shkallës së djegies së SHIB

Lajme