Lajme

October 4, 2023

Sfidat Slotober të Rollbit: Fitoni shpërblime në para dhe më shumë

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherNikos PapadopoulosResearcher

Rollbit, të platforma e lojrave online, është duke pritur Sfidat e përditshme gjatë tetorit, të njohura si Slotober. Me një grup total çmimesh prej 10,000 dollarësh, lojtarët kanë mundësinë të fitojnë shpërblime në para dhe çmime emocionuese.

Sfidat Slotober të Rollbit: Fitoni shpërblime në para dhe më shumë

Merrni pjesë në Sfidat Ditore

Lojtarët janë të ftuar të marrin pjesë në Slotober Challenges, të cilat paraqesin mundësi dhe çmime të reja çdo ditë. Sfida inauguruese sillet rreth lojës popullore slot të Rollbit, Sweet Bonanza. Misioni është të fitoni 500 herë bast me një bast minimal prej 0,20 $. Personi i parë që arrin këtë arritje mbresëlënëse do të marrë automatikisht 500 dollarë. Për të rritur shanset e tyre, pjesëmarrësit mund të përdorin kodin special 'SLOTOBER'.

Një sërë sfidash emocionuese

Festimi Slotober i Rollbit premton një sërë sfidash emocionuese. Çdo sfidë u ofron lojtarëve mundësi unike për të fituar shpërblime në para. Për të marrë pjesë, lojtarët thjesht duhet të ndajnë lojërat e tyre të preferuara slot dhe emrat e përdoruesve të Rollbit, duke i bërë ata të kualifikuar për një pjesë të grupit të çmimeve prej 10,000 dollarësh.

Rritje mbresëlënëse e të ardhurave

Në shtator, Rollbit përjetoi një rritje të konsiderueshme të të ardhurave, duke arritur një total prej rreth 37,710,207 dollarë në platformat e tij të kazinove, të ardhmes së kriptove dhe librave sportiv.

Programi Bli & Djeg

Si pjesë e programit Buy & Burn të Rollbit, një sasi e konsiderueshme e monedhës Rollbit (RLB), me vlerë 5,254,012 dollarë, u ble dhe u dogj. Kjo lëvizje uli furnizimin qarkullues të RLB me 40,326,428 monedha, duke përbërë rreth 1,265% të furnizimit total.

Mbyllja e Degen Exchange

Rollbit ka vendosur të mbyllë Degen Exchange vetëm një muaj pas fillimit të tij për shkak të pasigurisë dhe adoptimit të ulët. Ndërsa përdoruesit nuk mund të blejnë më asete në platformë, ata ende mund të shesin argumente dhe të bëjnë tërheqje. Megjithatë, Rollbit siguron përdoruesit se nuk do të ketë ndryshime në produktet e tij kryesore, duke përfshirë Rollbit.com, tokenin RLB dhe koleksionet e tij NFT.

Partneritet me SSC Napoli

Rollbit së fundmi ka bashkëpunuar me klubin italian të futbollit SSC Napoli në një marrëveshje novator sponsorizimi dy-vjeçar. Si partneri zyrtar evropian i basteve të SSC Napoli për sezonin 23/24, Rollbit synon të ofrojë një përvojë gjithëpërfshirëse për bazën e pasionuar të tifozëve të Napolit, duke kombinuar dashurinë e tyre për futbollin dhe lojërat.

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi

Të rejat e fundit

Shibarium: Komunitet i lulëzuar, rritje mbresëlënëse dhe rritje e shkallës së djegies së SHIB
2024-02-16

Shibarium: Komunitet i lulëzuar, rritje mbresëlënëse dhe rritje e shkallës së djegies së SHIB

Lajme