Lajme

November 2, 2023

Strategu i kriptove pret që XRP të rritet, Solana të dëshmojë tërheqjen dhe Tokeni i Qeverisjes së Aave synon Breakout

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherNikos PapadopoulosResearcher

Strategu i kriptove pret që XRP të rritet

Një strateg i kriptove, i cili me saktësi e quajti majën e tregut të rritjes së Bitcoin 2021, pret një tjetër hap për XRP. Analisti pseudonim Pentoshi beson se XRP duket bullgar pasi kapërcen një nivel kyç të rezistencës në 0,548 dollarë. Ai sugjeron që një shpërthim mbi 0,548 dollarë mund të çojë në një gamë çmimesh prej 0,62-0,63 dollarë.

Strategu i kriptove pret që XRP të rritet, Solana të dëshmojë tërheqjen dhe Tokeni i Qeverisjes së Aave synon Breakout

Në kohën e shkrimit, XRP po tregtohet me 0,59 dollarë, duke treguar një rritje prej 3% në 24 orët e fundit.

Solana mund të jetë dëshmitare e një tërheqjeje

Analisti po përditëson gjithashtu parashikimin e tij mbi protokollin e shtresës 1 Solana (SOL). Pentoshi vëren se tubimet e mëdha të fundit në SOL kanë tërhequr vëmendjen e demave, duke treguar një tërheqje të mundshme. Duke parë grafikun e tregtarit, ai parashikon që SOL ka të ngjarë të përballet me rezistencë në 38,70 dollarë. Aktualisht, SOL vlerësohet në 38,59 dollarë.

Tokeni i Qeverisjes së Aave synon Breakout

Një tjetër altcoin në radarin e analistit është shenja e qeverisjes e protokollit të decentralizuar të huadhënies së financave të bazuara në Ethereum Aave (AAVE). Pentoshi sugjeron që AAVE do të përjetojë një rritje të konsiderueshme të shpërthimit nëse arrin të kapërcejë nivelin e rezistencës në 90 dollarë. Ai deklaron se një ndërprerje mbi 90 dollarë potencialisht mund ta shtyjë çmimin në një interval prej 112-115 dollarë. Megjithatë, AAVE aktualisht po tregton nën nivelin e rezistencës.

Si përfundim, strategu i kriptove pret që XRP të rritet, Solana të dëshmojë një tërheqje dhe tokenin e qeverisjes së Aave të synojë një shpërthim. Investitorët duhet të kryejnë kërkimet e tyre dhe të tregojnë kujdes kur marrin vendime për investime në tregun e kriptomonedhave.

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi

Të rejat e fundit

Shibarium: Komunitet i lulëzuar, rritje mbresëlënëse dhe rritje e shkallës së djegies së SHIB
2024-02-16

Shibarium: Komunitet i lulëzuar, rritje mbresëlënëse dhe rritje e shkallës së djegies së SHIB

Lajme