Lajme

October 4, 2023

TG.Casino: Një Kripto Kazino Revolucionare e bazuar në Telegram

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherNikos PapadopoulosResearcher

TG.Casino, një i ri i bazuar në Telegram kripto kazino, ka bërë bujë në industri duke mbledhur një vlerë mbresëlënëse prej 290,000 dollarësh në parashitjen e saj brenda vetëm një jave nga fillimi i saj.

TG.Casino: Një Kripto Kazino Revolucionare e bazuar në Telegram

Një platformë e sigurt dhe inovative

TG.Casino shquhet midis kazinove të tjera të kriptove si një nga pak platforma të rregulluara dhe të licencuara në Telegram. Ai u ofron përdoruesve një mjedis të sigurt, komoditet dhe një përvojë inovative të përdoruesit.

Shpërndarja unike e tokenit

Ndryshe nga platformat e tjera, TG.Casino operon me një furnizim total prej 100 milion. Gjatë parashitjes, 40% e argumenteve u ndanë, me 20% për shpërblime të aksioneve, 20% për shkëmbimin e likuiditetit dhe pjesën e mbetur për shpërblimet e lojtarëve, shpërblimet e filialeve dhe marketingun.

Shpërblime fitimprurëse të aksioneve

Joshja kryesore e TG.Casino qëndron në shpërblimet e tij fitimprurëse. Investitorët aktualisht po shijojnë një rendiment të mahnitshëm 1,500% të përqindjes vjetore (APY) në argumentet e tyre $TGC.

Mekanizmi i kthimit

TG.Casino ka zbatuar një mekanizëm rikthimi, duke përdorur një pjesë të të ardhurave të platformës për të blerë $TGC nga tregu. Kjo rrit shpërblimet e aksioneve dhe djeg argumentet e tepërta, gjë që ka tërhequr vëmendje të konsiderueshme nga ekspertët dhe analistët.

Aksesueshmëria dhe apeli global

TG.Casino operon direkt brenda aplikacionit Telegram, duke përfituar nga aksesueshmëria, përdorimi i ulët i të dhënave dhe baza e madhe e përdoruesve prej 1 miliardë. Përdoruesit nuk kanë nevojë t'i nënshtrohen procedurave Njih klientin tënd (KYC) ose të krijojnë kuleta të veçanta. Për më tepër, TG.Casino ofron një gamë të gjerë lojërash dhe ngjarjesh sportive, duke u ofruar përdoruesve një përvojë të gjithanshme dhe private të lojërave të fatit. Aksesueshmëria e tij globale e shton më tej tërheqjen e saj, duke i lejuar përdoruesit të përfshihen në aktivitete të lojërave të fatit nga çdo vend.

Performancë mbresëlënëse para shitjes

Që nga fillimi i tij më 21 shtator, TG.Casino ka përjetuar një rritje të shpejtë në parashitjen e kriptove të lojërave, duke arritur një vlerë mbresëlënëse prej 140,000 dollarësh. Ndërsa parashitja vazhdon të fitojë vrull, investitorëve potencialë u kërkohet të veprojnë menjëherë për të siguruar $TGC me çmimin më të ulët aktual.

Një projekt i shquar i vitit 2023

Me veçoritë e tij premtuese dhe performancën e fortë të para-shitjes, TG.Casino pozicionohet si një nga projektet më të spikatura të vitit 2023. Ai përputhet me kërkesën në rritje për kumar dhe argumente lojrash dhe ka tërhequr vëmendjen nga komuniteti i kriptove.

Mega Dice: Një kripto kazino pioniere

Vlen të përmendet se Mega Dice ishte kazinoja e parë e kripto-kazinosë plotësisht e licencuar në Telegram, e lëshuar në fillim të gushtit. Kjo kazino e licencuar nga Curacao ofron një përzgjedhje të gjerë lojërash dhe një libër sportiv, duke theksuar parimet e drejtësisë së decentralizuar dhe sigurisë së shtuar.

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi
undefined is not available in your country. Please try:

Të rejat e fundit

Shibarium: Komunitet i lulëzuar, rritje mbresëlënëse dhe rritje e shkallës së djegies së SHIB
2024-02-16

Shibarium: Komunitet i lulëzuar, rritje mbresëlënëse dhe rritje e shkallës së djegies së SHIB

Lajme