Lajme

November 9, 2023

Zbuloni të ardhmen e Crypto, Blockchain dhe Web3 në Consensus 2024

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherNikos PapadopoulosResearcher

Consensus 2024 është ngjarja vjetore e shumëpritur e CoinDesk që shërben si një mbledhje për të gjitha aspektet e komuniteteve kripto, blockchain dhe Web3. Kjo ngjarje ka një reputacion të gjatë për të qenë më me ndikim në industri. Ai bashkon ekspertë, entuziastë dhe novatorë nga e gjithë bota për të diskutuar dhe eksploruar tendencat, zhvillimet dhe mundësitë më të fundit në hapësirën e kriptove.

Zbuloni të ardhmen e Crypto, Blockchain dhe Web3 në Consensus 2024

Nëse jeni të interesuar të mësoni më shumë për të ardhmen e kriptos, blockchain dhe Web3, Consensus 2024 është ngjarja për ju. Duke marrë pjesë, do të keni mundësinë të lidheni me drejtuesit e industrisë, të fitoni njohuri të vlefshme dhe të zgjeroni rrjetin tuaj. Pavarësisht nëse jeni një profesionist i sprovuar ose sapo po filloni, Consensus 2024 ofron diçka për të gjithë.

Për t'u regjistruar për Consensus 2024 dhe për të siguruar lejen tuaj, vizitoni faqen zyrtare të internetit në consensus.coindesk.com. Mos e humbisni këtë ngjarje kryesore që do të formësojë të ardhmen e industrisë së kriptove. Regjistrohu tani!

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi

Të rejat e fundit

Shibarium: Komunitet i lulëzuar, rritje mbresëlënëse dhe rritje e shkallës së djegies së SHIB
2024-02-16

Shibarium: Komunitet i lulëzuar, rritje mbresëlënëse dhe rritje e shkallës së djegies së SHIB

Lajme