Lajme

November 7, 2023

Zbuloni të ardhmen e Crypto dhe Blockchain në Konsensus 2024

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherNikos PapadopoulosResearcher

Consensus 2024 është ngjarja vjetore e shumëpritur e CoinDesk që shërben si një vend grumbullimi për komunitetet e kriptos, blockchain dhe Web3. Kjo ngjarje, e cila ka vazhduar për shumë vite, është e njohur për folësit e saj me ndikim, diskutimet e hollësishme dhe mundësitë e rrjetëzimit.

Zbuloni të ardhmen e Crypto dhe Blockchain në Konsensus 2024

Në Consensus 2024, pjesëmarrësit do të kenë mundësinë të mësojnë për tendencat, zhvillimet dhe risitë më të fundit në botën e kriptove dhe blockchain. Ngjarja mbledh së bashku liderë të industrisë, ekspertë, investitorë dhe entuziastë nga të gjitha anët e ekosistemit.

Për të marrë pjesë në Consensus 2024, thjesht shkoni te consensus.coindesk.com dhe regjistrohuni për ngjarjen. Duke blerë një leje leje, ju do të fitoni akses në një mori njohurish, mundësi rrjeti dhe mundësinë për t'u lidhur me individë me të njëjtin mendim, të cilët janë të pasionuar për të ardhmen e financave dhe teknologjisë.

Mos e humbisni këtë ngjarje kryesore. Regjistrohuni tani dhe siguroni vendin tuaj në Consensus 2024!

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi
undefined is not available in your country. Please try:

Të rejat e fundit

Shibarium: Komunitet i lulëzuar, rritje mbresëlënëse dhe rritje e shkallës së djegies së SHIB
2024-02-16

Shibarium: Komunitet i lulëzuar, rritje mbresëlënëse dhe rritje e shkallës së djegies së SHIB

Lajme