Lajme

February 13, 2024

Zhvilluesi i Shiba Inu ngacmon surprizën dhe përditësimet emocionuese për ditën e Shën Valentinit

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherNikos PapadopoulosResearcher

Zhvilluesi i Shiba Inu ngacmon surprizën e Ditës së Shën Valentinit

Zhvilluesi kryesor i Shiba Inu, i njohur si Shytoshi Kusama, së fundmi ka ngacmuar komunitetin me një postim intrigues për festën e ardhshme të Shën Valentinit. Në një mesazh të shpërndarë në grupin Telegram "Shibarium Tech", Kusama i kujtoi ushtrisë SHIB që të përgatisin zemrat dhe kuletat e tyre. Ndërsa detajet e sakta të surprizës ende nuk janë zbuluar, ky njoftim ka ngjallur entuziazëm në komunitet.

Zhvilluesi i Shiba Inu ngacmon surprizën dhe përditësimet emocionuese për ditën e Shën Valentinit

NFT të lidhura me SHIB në Horizon

Përveç ngacmimit të Ditës së Shën Valentinit, Kusama la të kuptohet edhe për një zhvillim të ri në botën e SHIB në Twitter. Tweet përmendi Shiboshis, të cilët janë NFT me bazë Shibarium. Llogaria @shiboshisworld ndau një video të shkurtër që shfaq postimin e Kusamës dhe mesazhin "dashuria është këtu", duke nxitur më tej spekulimet rreth publikimit të ardhshëm.

Po afrohet nisja e SHI

Lucie, një përfaqësuese e ekipit të SHIB, së fundmi ndau një përditësim mbi përparimin e ekosistemit Shibarium. Sipas Lucie, zhvillimi po shkon mirë, me Dapps të rinj, DAO dhe projekte të tjera që po krijohen në mënyrë aktive në blockchain-in e shtresës 2. Lucie përmendi gjithashtu nisjen e ardhshme të stablecoin SHI, duke siguruar mbajtësit e Shiba Inu se do të përfitojnë jo vetëm nga ekosistemi Shibarium, por edhe nga bashkëpunimet me projekte të tjera.

konkluzioni

Ndërsa Dita e Shën Valentinit është afër, komuniteti Shiba Inu po pret me padurim surprizën e ngacmuar nga Shytoshi Kusama. Për më tepër, lansimi i ardhshëm i stablecoin SHI dhe prezantimi i Shiboshis NFT-ve kanë krijuar emocione midis mbajtësve të SHIB. Ndërsa ekosistemi Shibarium vazhdon të rritet, e ardhmja duket premtuese për Shiba Inu dhe komunitetin e saj të përkushtuar.

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi

Të rejat e fundit

Shibarium: Komunitet i lulëzuar, rritje mbresëlënëse dhe rritje e shkallës së djegies së SHIB
2024-02-16

Shibarium: Komunitet i lulëzuar, rritje mbresëlënëse dhe rritje e shkallës së djegies së SHIB

Lajme